Wiele graczy lubi gry sportowe, obecnie dają one dużo frajdy, gry są coraz bardziej realistyczne, przez co możemy oddać się przyjemności gry.

FIFA 21 to hit jeżeli chodzi o symulatory piłki nożnej, seria z roku na rok, jest coraz ciekawsza i co ważne wygląda lepiej pod względem graficznym. Obecnie gra wygląd bardzo realistycznie, dzięki temu będziemy mogli naprawdę wcielić się w gracza. W najnowszej wersji istnieją dwie nowe funkcje rozgrywki, które całkowicie zmieniają akcję w FIFA 21. Najlepsi gracze będą z nich korzystać bez przerwy, więc jeśli chcesz wspinać się po kolejnych szczeblach, musisz używać zarówno Agile Dribbling, jak i Creative Runs. Gracz powinien trzymać piłkę blisko, aby lepiej kontrolować grę. Pokonanie obrony pozwalają nam dojść do bramki, dobra współpraca da nam szanse na strzał. Dlatego też warto ćwiczyć wszystkie możliwe ruchy i podania. Dobre podania pozwolą na ominięcie obrony drużyny przeciwnej. FIFA 21 – najnowsza odsłona najpopularniejszej serii piłkarskiej

Z całą pewnością trzeba nauczyć się sprawnie posługiwać podaniami, będzie to jedna z najważniejszych umiejętności w całej grze.

Rzuty wolne to zniechęcająca perspektywa, jeżeli nie mamy zbyt dużego doświadczenia. Musimy nauczyć się jak celować, w taki sposób aby ograć bramkarza. Aby ćwiczyć rzuty wolne, przejdź do kategorii stałych fragmentów gry zręcznościowej w menu głównym i wykonaj zadania dla początkujących i średnio zaawansowanych. Stałe wyzwania związane z budowaniem drużyny w podstawowych i zaawansowanych kategoriach to genialne sposoby na osiągnięcie bardzo dobrych wyników. Z pewnością jeżeli graliśmy we wcześniejsze odsłony warto sprawdzić swoje siły w FIFA 21. Każda nowa odsłona gry daje nam nowe możliwości, dlatego też jeżeli graliśmy w poprzednie wersję znajdziemy coś ciekawego, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się grą. Będziemy mogli także znaleźć nowych graczy, w każdej wersji gry będzie aktualizowana lista graczy.