Szafa mężczyzny z pewnością może zawierać wiele elementów garderoby które są bardzo uniwersalne, które możemy wykorzystywać w różnych stylizacjach, warto zwrócić uwagę iż wiele klasycznych modeli marynarek z pewnością będzie na czasie w każdym momencie, naturalnie możemy wybierać do nich różne koszule, w lecie możemy także założyć marynarkę z koszulką polo.

Z pewnością tego rodzaju stylizacja będzie bardzo ciekawa,

Marynarki w odważnych kolorach

Możemy także testować różne połączenia kolorystyczne, w przypadku marynarki czarnej lub też szarej, dobrym pomysłem może być koszulka w kolorze bardziej jaskrawym. Naturalnie często będziemy nosili także marynarkę z jeansami, możemy także założyć do kompletu eleganckie skórzane buty. Będzie to z pewnością strój mniej formalny, czasem odpowiedni także do pracy, czy też na spotkanie.

Ciepła marynarka na jesień i wiosnę

Oczywiście mamy możliwość wybierać obecnie spośród różnych modeli marynarek, będą to marynarki cieplejsze z dodatkiem wełny, marynarki sztruksowe z pewnością tego rodzaju modele dobrze sprawdzą się w czasie jesiennym, z powodzeniem wiele z nich zastąpi kurtkę. Dobra marynarka musi na nas odpowiednio leżeć, w tym przypadku oczywiście będziemy zwracali uwagę na długość rękawów, które źle dobrane od razu będą rzucały się w oczy. Jednak wybór marynarki nie zawsze jest rzeczą łatwą, ponieważ znajdziemy różnego rodzaju krojów, warto też zwrócić uwagę iż każdy mężczyzna posiada swoją charakterystyczną budowę ciała dlatego też nie każdy model będzie pasował, Zwłaszcza jeżeli jesteśmy osobą lepiej zbudowaną wówczas warto wybrać marynarkę nieco obszerniejsza, można będzie ją oczywiście skrócić, można będzie skrócić także rękawy tak aby leżały na nas odpowiednio, nie opinała zbytnio pleców.

Marynarki mogą być oczywiście jednolite, w jednym kolorze jak również posiadać różnego rodzaju paski, kratę, oczywiście powinno być to krata dość stonowana, może bardzo dobrze wpływać na wygląd marynarki. Oczywiście w tym wypadku nie założymy jej raczej do garnituru, będzie to marynarka codzienna, możemy zwrócić uwagę iż dobrze będą się komponowały marynarki jasne, czarne ze spodniami dżinsowymi w kolorze niebieskim.
Swetry męskie - 2021

Dodatki do naszej stylizacji

Kiedy nosimy marynarkę warto także zadbać o odpowiedni pasek, oczywiście najlepszej jakości będą paski skórzane, dość uniwersalnym kolorem będzie czarny, jednak dobrze sprawdzi się także pasek w kolorze brązowym. Zwłaszcza jeżeli posiadamy eleganckie brązowe buty skórzane, może być to bardzo ciekawe połączenie z marynarką niebieską lub też brązową które są obecnie na topie jeżeli chodzi o modę męską. Całość może może być dopełniona eleganckim zegarkiem, w tym przypadku także możemy postawić na pasek skórzany, niektórzy mężczyźni wybierają oczywiście bransoletę metalową.

Elegancka poszetka do marynarki

W przypadku kiedy wybieramy się na bardziej eleganckie spotkanie do kieszonki zewnętrznej marynarki możemy złożyć poszetkę w odpowiednim kolorze, możemy ją złożyć na kilka sposobów, lub też włożyć niedbale do kieszonki co także będzie stworzyło ciekawy efekt kropkę naturalnie pamiętamy aby kieszeni marynarki nie wypychać nie trzymać w nich telefonu czy też naszego portfela, od tego jest wewnętrzna kieszonka naszej marynarki. Kiedy wybieramy marynarkę powinniśmy zwrócić uwagę czy portfel który włożymy do wewnętrznej kieszeni będzie odznaczał się podczas kiedy marynarka jest zapięta, będzie to dodatkowy sygnał na temat tego czy wybraliśmy odpowiedni rozmiar.

Z pewnością kiedy nie wiemy do końca w jaki styl chcemy wybrać, możemy poszukać w Internecie na stronie https://ekutno.pl/pl/642_materialy_partnera/45249_meskie-marynarki-w-2021-jak-podazyc-za-trendami.html, znajdziemy ciekawy artykuł który może pomóc nam w znalezieniu interesującego stylu, zapoznamy się z trendami męskimi w obecnym roku, możemy zobaczyć interesujące zestawienia różnych elementów garderoby, tak aby wybrać ciekawe połączenie.