Chcesz podarować prezent komuś, z kim nie możesz być w jej ważnym dniu? A może zrobić niesamowitą niespodziankę? Wybierz pocztę kwiatową! Teraz można zamówić ją w całym kraju w bardzo atrakcyjnych cenach.

Poczta bukietowa – kwiaty z dostawą pod wskazany adres

Kwiaty to uniwersalny prezent doskonały na wiele okazji. Świetnie sprawdzą się także dla ukochanej osoby – dziewczyny, żony, mamy czy babci. Jeżeli również chcesz wręczyć odświętnie wyglądający bukiet, lecz nie możesz zrobić tego osobiście, w takim przypadku pomoże Ci poczta kwiatowa.

Usługi poczty kwiatowej polegają na wykonaniu bukietu lub innej kompozycji kwiatowej na zamówienie klienta, a potem na dostarczeniu jej pod wyznaczony adres. Dzięki temu wiązanka może trafić do adresata dokładnie w wybranym dniu, na przykład na urodziny czy na Walentynki.

Poczta kwiatowa – szeroka gama pięknych kompozycji do wyboru
Kwiaciarnie oferujące swoje usługi jako poczta kwiatowa mogą zaoferować swoim klientom mnóstwo pięknych kompozycji na wiele okazji. Są to między innymi:

  • bukiety kwiatowe – małe, średnie i duże
  • kosze z kwiatami i flower boksy
  • kwiaty doniczkowe, na przykład storczyki
  • dodatkowe podarunki jak bombonierka, maskotka
  • wieńce i wiązanki pogrzebowe

Ceny wiązanek rozpoczynają się już od około 100 złotych, natomiast te największe mogą kosztować nawet kilkaset złotych za kompozycję. Zazwyczaj cena dostawy zawarta jest już w cenie bukietu, więc nie trzeba za nią dopłacać.

Kwiaty z dostawą – zamówienie możliwe przez internet

Zamówienie uroczej wiązanki dla ukochanej osoby, na przykład bukietu składającego się z róż czy z gerber, jest możliwe również za pośrednictwem internetu. W tym celu wystarczy wejść na stronę kwiaciarni, wybrać wiązankę, a potem zrealizować zamówienie. Należy przy tym podać datę i godzinę dostawy, by kurier mógł przyjechać do adresata punktualnie.

Gdy także interesuje Cię poczta bukietowa Katowice to miasto, gdzie również można skorzystać z takiej obsługi. Sprawdź oferty już teraz i zamów bukiet z dostawą!