Co trzeba zrobić, aby stworzyć dobrą witrynę WordPress? Czy muszę uczęszczać na kurs lub czytać książki z biblioteki? Faktem jest, że przeczytanie tego artykułu da ci bazę wiedzy, której potrzebujesz, aby uruchomić nową stronę, więc zapoznaj się z poniższymi radami.Kiedy skończysz z witryną, sprawdź, jak wygląda z punktu widzenia odwiedzających.

Czy dotarłeś do wszystkiego, czego chciałeś? Wejdź na swoją stronę z cudzego komputera, aby poznać jego punkt widzenia i zapisz zmiany, które będziesz musiał wprowadzić, aby stale poprawiać estetykę.Regularnie sprawdzaj swoją witrynę i zawartość. Wszystkie twoje wtyczki i wszystko, z czym pracujesz, musi być aktualne. Pomoże to zapewnić użytkownikom bezproblemowe korzystanie z witryny. Jeśli masz problemy z zapamiętaniem tego, rozważ ustawienie telefonu tak, aby raz w miesiącu ostrzegał Cię o wykonaniu tego zadania.Nieustannie pracuj nad poprawą swoich permalinków. W miarę jak WordPress staje się coraz bardziej popularny, ruch może spadać. Zmień adresy URL artykułów WordPress i dodaj słowa kluczowe o wyższej jakości. Możesz zminimalizować ilość słów kluczowych, o ile ich wartość wzrośnie. To może być miłym zwiększeniem ruchu, który widzisz.Jeśli chcesz, aby post pozostał na górze strony, nie musisz już ustawiać jego daty w przyszłości. Zamiast tego przejdź do posta i kliknij Edytuj w sekcji Widoczność. Wybierz opcję, dzięki której post będzie przyklejony i ciesz się!Bezpieczeństwo jest kluczem do witryny WordPress, więc pamiętaj, aby zachować hasła dla siebie. Ponadto używaj tylko wtyczek z witryn o dobrej reputacji. W przeciwnym razie jesteś narażony na hakerów i złośliwe oprogramowanie.Gdy zaczniesz otrzymywać komentarze do swoich postów, rozważ zezwolenie innym na publikowanie za pomocą awatara. Dzięki temu Twoja witryna poczuje się bardziej jak społeczność, a zrobienie tego zajmuje tylko chwilę. Po prostu przejdź do obszaru ustawień na pulpicie nawigacyjnym, a następnie kliknij „dyskusja”. Powinieneś zobaczyć tam opcję włączenia awatarów.Pamiętaj, aby zawsze organizować swoją bibliotekę multimediów. Szukasz wiedzy o WordPressie? Musisz przeczytać ten artykuł!

Bezpośrednie przesyłanie obrazów do biblioteki wydaje się łatwe i kuszące, ale może szybko stać się bałaganem.

Skonfiguruj swoje foldery od początku, nawet jeśli nie masz jeszcze zawartości dla wszystkich z nich. Odkryjesz, że ułatwia to znajdowanie obrazów, gdy ich potrzebujesz.Nie instaluj więcej wtyczek WordPress, z których będziesz korzystać. Wtyczki mogą dodać nowy wymiar do Twojej witryny, ale także wydłużają czas ładowania strony głównej. Oznacza to, że strona będzie działać wolniej zarówno dla Ciebie, jak i Twoich czytelników, a co gorsza, może to mieć negatywny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach. Witryny, które działają wolno, otrzymują niższą pozycję w wyszukiwarkach w porównaniu do witryn zoptymalizowanych pod kątem szybkości.Używaj obrazów prawidłowo w swojej witrynie WordPress. Mogą dodać do Twoich stron wszystko, od piękna po zainteresowania. Używaj ich alternatywnych znaczników tekstowych i znaczników tytułu. Nie zadowalaj się ogólnymi opisami. Musisz je uszczegółowić, aby odwiedzający dokładnie wiedzieli, czym są. Pomoże im to również dowiedzieć się, o czym jest Twoja witryna.Wybierz skoncentrowane słowo kluczowe dla każdego tworzonego posta lub strony. Czego ktoś szukałby, gdyby dokładnie takiej treści szukał? Upewnij się, że Twoje frazy kluczowe kierowane jako proste zapytania, takie jak „wskazówki żeglarskie”, są już opanowane przez tysiące konkurentów i ich stron internetowych.Teraz, gdy masz już na uwadze tę wspaniałą radę, następnym krokiem jest jej wykorzystanie. Zainstaluj WordPress i zacznij bawić się wszystkimi jego funkcjami. Gdy poczujesz się komfortowo, opublikuj swoją witrynę i ciesz się nową obecnością w Internecie! Czytaj dalej takie artykuły, aby być na bieżąco z nowymi postępami.