Myśl o zdradzie małżonka lub partnera może wywołać u większości ludzi wiele negatywnych emocji.

Często udowodnienie małżonkowi zdrady prowadzi do orzeczenia rozwodu z jego winy, w przypadku nieformalnego związku dochodzi zazwyczaj do rozstania. Jeśli chcesz komuś udowodnić zdradę czy kłamstwo w ważnej sprawie, lub nawet przyłapać go w takiej sytuacji, pomocne może być skorzystanie z usług prywatnego detektywa.

Jak można udowodnić zdradę małżonka lub partnera?

Biuro Detektywistyczne może śledzić zdradzającego partnera

Dla większości osób martwienie się, że twój partner jest niewierny, może spędzać sen z powiek. Prywatne biura detektywistyczne mają wieloletnie doświadczenie w inwigilowaniu i łapaniu na gorącym uczynku niewiernych partnerów i chociaż nie jest miło potwierdzać swoje podejrzenia, przynajmniej możesz zaplanować dalsze kroki. Nie wszystkie związki da się uratować, ale mając w ręce dowody zdrady małżonka, możemy wygrać sprawę rozwodową z orzekaniem o winie, co z pewnością da nam pewną przewagę.

Biuro Detektywistyczne Warszawa możemy wynająć wtedy, kiedy chcemy, aby ktoś legalnie śledził i obserwował twojego chłopaka, dziewczynę, męża lub żonę i dokumentował ich miejsce pobytu oraz osoby, z którymi się spotykają. Można w ten sposób potwierdzić nie tylko zdradę, ale i oszustwa, udokumentować lokalizację danej osoby i uzyskać dowody winy. Na przykład, jeśli partner mówi, że jest w pracy, ale mamy dowody, że jest w tym samym czasie w pokoju hotelowym czy restauracji z inną osobą, po prostu nas oszukuje.

Dochodzenie w sprawie zdradzającego partnera musi być dyskretne, ponieważ może on nagle zmienić swoje nawyki. Z pewnością prywatny Detektyw ma odpowiednie doświadczenie w łapaniu oszukujących partnerów, a także inwigilacji przestępców i oszustów. Zatrudniając biuro detektywistyczne masz pewność dyskretnej i profesjonalnej obsługi. Detektyw może śledzić, rejestrować i zgłaszać wszystkie ustalenia w dyskretny sposób, aby osoba postronna nigdy się o tym nie dowiedziała. Następnie możesz podjąć decyzję, w jaki sposób chcesz postąpić.

Bezpłatne konsultacje – pomoc detektywa w Warszawie

Detektyw Warszawa BDR
ul. Raszyńska 3

02-026 Warszawa

tel. 22 188 18 23

[email protected]