Piłka nożna – kochasz ją? Chcesz grać tak często, jak to możliwe? Czy chciałbyś stanąć na wielkim polu gry i móc rywalizować w Super Bowl? Bez względu na to, jak wielkie lub uproszczone mogą być Twoje cele, poniższe wskazówki pomogą.Aby być dobrym piłkarzem, musisz być zwinny.

Aby poprawić swoją praktykę zwinności, wykonując ćwiczenia zwinności. Tego typu ćwiczenia zręcznościowe obejmują bieganie przez opony, przeskakiwanie przez pachołki i skakankę. Wykonując te ćwiczenia zwinności regularnie staniesz się lepszym piłkarzem.Świetną radą piłkarską jest ćwiczenie tras tak długo, jak to tylko możliwe, jeśli jesteś odbiorcą. Znajomość tras jak własną kieszeń sprawi, że w rzeczywistej grze wszystko będzie przebiegać płynniej. Popełnisz mniej błędów, a gra będzie bardziej udana.Kiedy Twoje dziecko gra w piłkę nożną, upewnij się, że nosi odpowiedni kask, aby uniknąć kontuzji. Kask powinien mieć zewnętrzną skorupę wykonaną z twardego plastiku, a wyściółka powinna być gruba. Powinien również mieć sztywną maskę na twarz i pasek pod brodą z ochronną miseczką podbródka. Podczas gry pasek pod brodą powinien być zawsze ciasny i zapięty.Weź udział w zajęciach tanecznych, aby poprawić pracę nóg. Zanim zaczniesz się śmiać, pomyśl o zawodach tanecznych w telewizji reality i ile razy gracze NFL nie tylko rywalizowali, ale i odnosili sukcesy! Taniec towarzyski, a nawet balet, są niezwykle skuteczne w pomaganiu piłkarzom w uzyskaniu dodatkowej przewagi na boisku.Jeśli chcesz być świetny na boisku podczas gry, musisz być świetny w zarządzaniu czasem poza boiskiem. Dotyczy to zarówno sezonu, jak i poza nim. Trening na dowolną pozycję piłkarską zajmuje długie i konsekwentne godziny aktywności fizycznej. Świetna gra: porady i sztuczki piłkarskie

Musisz także zadbać o to, aby wystarczająco dużo odpocząć.

Wszystko to wymaga dużo wolnego czasu, ale także mentalnej dyscypliny, aby to ustrukturyzować.Graj z osobistym stylem. Nie powinieneś spędzać gry na przygnębianiu kolegów z drużyny lub myśleniu tylko o sobie, ale w grze piłkarskiej są momenty, w których Twoja osobowość może zabłysnąć, zwłaszcza po niesamowitym ataku lub przyłożeniu. Czy masz specjalną pompę pięści lub taniec tasowania, który chcesz wyciągnąć. Idź po to! Zaangażuj również swoich kolegów z drużyny.Naucz się prawidłowej techniki łapania piłki nożnej. Najlepsi odbiorcy wiedzą, że im szybciej mogą złapać piłkę, tym mniej prawdopodobne jest, że zdobędzie ją obrona. Aby złapać piłkę, wyciągnij ręce i sięgnij po piłkę, gdy ta się do ciebie zbliży. Następnie schowaj piłkę, aby uniknąć grzebania w piłce nożnej.Świetną wskazówką jest ćwiczenie gry jak najwięcej, jeśli jesteś ofensywnym liniowym. Musisz być w stanie za każdym razem wykonać właściwy blok, a jedynym sposobem na osiągnięcie tego jest ćwiczenie jak najwięcej. Twoi biegacze i odbiorniki będą Ci wdzięczni.Poświęć trochę czasu, aby zaaklimatyzować się w upale, zanim ćwiczysz na najwyższych poziomach. Ciepło może zakraść się na ciebie i wyrządzić poważne szkody twojemu ciału, takie jak wyczerpanie cieplne i udar cieplny. Będziesz musiał stopniowo przyzwyczajać się do tego, gdy zaczniesz ćwiczyć. Daj sobie do czternastu dni, zanim przejdziesz na 100% podczas sesji.Piłka nożna to Twoja gra i jedyne, czego chcesz, to być w niej lepszym. To uczciwe pragnienie dla każdego, a to, co przeczytałeś dzisiaj, powinno pomóc ci osiągnąć twoje cele. Poświęć trochę czasu, aby naprawdę wdrożyć tę radę, a poprowadzi cię ona w kierunku lepszej gry.